Dış Ekspertiz

Bismil Dış Ekspertiz

Oto alım ve satım işlemlerinde ve araç muayene işlemlerinde, ekspertiz hizmeti önemlidir. Araç alımında suiistimallerin çoğalması ile birlikte oto ekspertiz hizmeti olan ihtiyaç artmıştır.

Oto Ekspertizde Profesyonel Çözüm

Bu kategoride motor, kaporta, fren sistemi, iç dizayn, soğutma sistemi, aydınlatma ve ön düzen sistemi incelenmektedir. Ücretlendirme işlemi, tercih edilen inceleme kategorisine göre farklılık göstermektedir. Araç Dış ekspertiz konusunda firmamız çözüm odaklı hareket etmektedir.

Deneyimli eleman kadrosuna sahip firmamız, fren testi, motor testi, ön düzen testi, rot balans kontrolü, elektrik ve elektronik aksam kontrolü gibi birçok kategoride çözüm üretmektedir. Araç satın alacaklar için aracın genel durumu bir kaç dakikada ortaya çıkarılmaktadır.

bismil dış ekspertiz

Aracınızı Bizimle Tanıyın

Oto muayene işlemlerinde, ağır ve hafif kusur teşkil eden durumlar rapor şeklinde sunulmaktadır.

Oto muayeneye hazırlık konusunda uzman olan ekibimiz şu konuları incelemektedir:

  • Fren testi bu kategoride önemlidir. Aracın fren fonksiyonu ölçülmektedir. Gerekli olan tamir ve bakım işlemi belirlenmektedir.
  • Aydınlatma sistemi baştan aşağı kontrol edilmektedir.
  • Aynalar, silecekler, su fıskiye motoru, sinyal kolları, direksiyon, debriyaj sistemi ve gaz pedal sistemi incelenmektedir.
  • Lastiklerin durumu, oto muayene işlemleri kategorisinde incelenmektedir.
  • Camların durumu, kapı kolları, cam otomatiği ve kapıların kilit sistemi incelenmektedir.
  • Motor yağ ve şanzıman yağ kaçakları, alt kısımdaki çürükler ve kaputlar, muayene öncesi incelenen bölümlerdir.

Bu bölümleri inceleyen ekibimiz, kısa sürede muayene için gerekli olan masrafı çıkarmaktadır.

Neden Auto Kale Oto Ekspertiz Tercih Edilmelidir?

Araç dünyasında, ekspertiz hizmeti öncesinde, alım-satım işlemlerinde sanayi ustaları tercih edilmekteydi. Sanayi ustaları motor ve kaporta konusunda uzmandır. Ancak motor yüzdesi ve Kaporta yüzdesi konusunda tahmini rakamlarla hareket etmektedir. Bu durumda yanılma payı meydana gelmektedir. Ekspertiz hizmetinde ise yanılma yapı çok düşüktür. Rakamlar nettir ve kesindir. Ölçüm cihazlarının verdiği rakamlar yaklaşık değildir.

Yeni Nesil Oto Ekspertiz Çözümleriyle Tanışın

Bilirkişi aramak, araç alım ve satım işlemlerinde her zaman problem meydana getirmektedir. Bilirkişi ustalar, net ve kesin rakam vermemekle birlikte, inceleme esnasında yanılabilmektedir. Bu nedenle ‘iyi bir usta’ her zaman için gereklidir. Ekspertiz firmamız, deneyimli ve tecrübeli usta ekibiyle hizmet vermektedir. Motor yüzdesi, kaporta yüzdesi, fren özellikleri ve diğer aksamın özellikleri, işin uzmanı olan elemanlar tarafından incelenmektedir.