Kaporta Ekspertiz

Auto Kale Oto Ekspertiz ile Kusursuz Kaporta Ekspertizi

Kaporta ekspertizi ve diğer ekspertiz işlemlerini gerçekleştiren firmamız, sizleri Türkiye genelinde bulunan farklı şubelerine davet ediyor. Auto Kale Oto Ekspertiz olarak, sizlerin göremediği ince detayları görmek, aracın kaportasında bulunan kusurları göz önüne sermek ya da kusursuzluğunu belgelemek bizlerin elinde.

Uzman Kadro Doğru Ekspertiz

Deneyimli ve uzman kadromuz eşliğinde yapılan ekspertiz işlemlerinde, her ne kadar iyi bir işçilik çıkartılırsa çıkartılsın, aracın kaportasında boya olup olmadığı, değişen tespiti ve diğer unsurları ortaya koyuyoruz.

Kaporta ekspertiz işlemi esnasında;

  • Aracın genel kaporta durumu
  • Boya durumu
  • Boyanın parça geneli mi yoksa lokal mi olduğu
  • Araç kaportası dış işlem ve boya tespiti
  • Kapı içi boya ve işlem tespiti unsurlarını detaylıca inceliyoruz.

Kaporta Ekspertizi Neden Önemli?

Türkiye’de araç mekaniği ve şase kadar, kaporta da önemli sayılan unsurlar arasında. Aracın mekaniği ve şasesinde problem olup olmadığına bakılmaksızın, değişen kaportası olup olmadığı ve boya durumunun ne olduğunu önemseyen bir alıcı portföyüne sahibiz. Bu nedenle kaporta ekspertiz işlemi yapılması, alıcı ve satıcının birbirini yanıltmaması ve fiyat faktörüne etki etmesi açısından önemli.

Kaporta Değişen ve Emsal Fiyat Değerlemesi

Bismil Auto Kale Oto Ekspertiz olarak, aracınızın kaporta değişen ve boya bilgilerini sizlere raporluyoruz. Bu işlem sayesinde aracınızın ya da satın alacağınız piyasa emsalleri ile karşılaştırmasını yapmanız mümkün oluyor. Araç emsal bedelleri motor, mekanik, kaporta, kilometre gibi olgular etrafında belirlendiğinden, kaporta ekspertiz işlemi yapmadan araç almamanızı tavsiye ediyoruz.

bismil oto ekspertiz