Süspansiyon Testi

Süspansiyon Testi

Alanında uzman kişilerce, teknik ekipmanlar ve özel cihazlar ile otomobil ve araçlar üzerinde gerçekleştirilen detaylı inceleme ile testler sonrası sunulan görüş oto ekspertiz olarak tanımlanır.

Oto ekspertiz hizmeti ile araçta herhangi bir kaza ya da değişen parça bulunup bulunmadığı, mekanik aksamda ya da araç sistemlerinde aksaklık olup olmadığına dair düşünülebilecek her türlü test ve detaylı inceleme yapılır. Diyarbakır Oto Ekspertiz konusunda Auto Kale olarak uzman teknik personellerimiz, yüksek teknolojiye sahip cihazlarımız ile inceleme ve testleri gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Araç İnceleme

Online ya da telefonla randevu sistemi ile bekleme olmadan araçlar üzerinde gerçekleştirilen son sistem süspansiyon testi yanında gerekli tüm incelemeleri gerçekleştiriyor, test ve muayeneler ile ayrıntılı ve TSE Onaylı raporları sunuyoruz. Çalışmalarımız sayesinde 2. el araba piyasası risklerini minimum düzeye indiriyoruz.

bismil süspansiyon testi

Sunduğumuz Hizmetler

Diyarbakır’da ekspertiz hizmeti veren firmamız ile, bu kapsamda ikinci el araçlar üzerinde süspansiyon testini noksansız yapıyoruz.

Yaptığımız diğer incelemeler ve testler ise;

  • Kaporta, boya ve değişen kontrol
  • İç ve dış ekspertiz
  • Araç alt kontrolü
  • Fren ve yanal kayma testi
  • OBD beyin kontrolü ve dyno testi
  • Motor performans testi ve motor ekspertiz
  • Araç kilometre sorgulama

Olarak sayılabilir. Gerçekleştirilen bu testler ve incelemeler sonucunda ise ayrıntılı şekilde raporlama hizmeti de sunuyoruz.

Tam Bağımsız Çalışma Sistemi

Firma olarak, Diyarbakır ekspertiz alanında son derece profesyonel, tarafsız ve tam bağımsız hizmet veriyoruz. Kurumsal ve alanında donanımlı bir firma olarak etik değer ve şeffaflığa son derece özen gösteriyor, alıcı için de satıcı için de en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Nitelikli Hizmet

Diyarbakır’da ikinci el araçlar için tarafsız olarak sunduğumuz güvenilir ekspertiz hizmetlerimizde başta süspansiyon testi olmak üzere diğer tüm inceleme ve testleri son derece özenle gerçekleştiriyoruz. Bu sayede inceleme yaptığımız araca dair tam bilgiye sahip oluyor ve inceleme ile testler sonucu edindiğimiz bilgileri yazılı olarak ekspertiz raporu şeklinde sunuyor ve bunun yanında ilgili taraflara bilgi sunumu da yapıyoruz.